dowolna

Nieruchomości Karpacz - Oferty sprzedaży nieruchomości

306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Karpacz

Skalne,Karpacz

430 000 zł28 m² 15 087,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie, usytuowanym w ekskluzywnym Resorcie ze spa. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Płóczki,Karpacz

1 800 000 zł1 284 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka polożona w atrakcyjej części Karpacza. Blisko ścisłego centrum a jednocześnie w poblizu szlaków turystycznych oraz wyciągu Teren płaski o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Zarzecze,Karpacz

1 510 320 zł4 872 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w Karpaczu w poblizu wyciągu narciarskiego Karpatka. Teren z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej , zajmujący zbocze pagórka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Skalne,Karpacz

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Zarzecze,Karpacz

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości goldhouse ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu - w pełni umeblowanego i gotowego do wprowadzenia się!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Płóczki,Karpacz

570 000 zł39 m² 14 755,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Skalne,Karpacz

526 900 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Okazja -nowa niższa cena Oferuję Państwu do sprzedaży lokal w atrakcyjnej dzielnicy Karpacza Apartament znajduje sie na wysokim parterze zadbanego klikunastoletniego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Skalne,Karpacz

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Karpacz

Skalne,Karpacz

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu do sprzedaży niewielki apartament 25 m2 -po podłodze ok 30 m2 położony na kameralnym osiedlu poza centrum miasta Apartament mieści sie na drugim piętrze klikuletniego budynku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Skalne,Karpacz

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - prosperujący obiekt pensjonatowy z ugruntowaną pozycją na rynku, zlokalizowany w malowniczym Karpaczu, na Osiedlu Skalnym. To doskonała inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

799 900 zł75 m² 10 651,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Karpacza - ul. Komuny Paryskiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Centrum,Karpacz

750 000 zł716 m² 1 047,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana usytuowana w samym sercu Karpacza! Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w pobliżu zapory, co czyni ją doskonałym miejscem do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Skalne,Karpacz

650 000 zł566 m² 1 148,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 566 m , zlokalizowanej na prestiżowym Osiedlu Skalnym. Ta przestronna parcela o prostokątnym kształcie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Centrum,Karpacz

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

385 252 zł33 m² 11 788,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja na rynku nieruchomości! Przedstawiam komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament, który znajduje się w nowoczesnym, kilkuletnim budynku apartamentowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Karpacz Górny,Karpacz

5 999 000 zł677 m² 8 858,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes w Karpaczu Górnym - pensjonat z restauracją przy głównej ulicy Na sprzedaż rentowny obiekt noclegowy z restauracją w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

35 000 000 zł67 100 m² 521,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję sprzedaż 100% udziałów w wyjątkowym projekcie inwestycyjnym karkonos park & residence, położonym w malowniczym regionie Karkonoszy, zaledwie kilka minut od centrum Karpacza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Skalna

Skalne,Karpacz

6 900 000 zł650 m² 10 615,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesna Willa z apartamentami, widokiem na góry i Kotlinę Jeleniogórską w Karpaczu. Obiekt stoi na skraju Parku Krajobrazowego Willa Skała jest laureatem nagrody architektonicznej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Karkonoska

Karpacz Górny,Karpacz

5 999 000 zł677 m² 8 858,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Olbrzymia działka z pensjonatem i restauracją! english version below Na sprzedaż świetnie prosperujący pensjonat z restauracją w najlepszej lokalizacji Karpacza! W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skalne,Karpacz

1 390 000 zł207 m² 6 721,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Urokliwa Przedwojenna Willa w Malowniczym Karpaczu - Idealne Miejsce dla Miłośników Historii i Natury Na sprzedaż piękna, odrestaurowana przedwojenna willa usytuowana na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Skalne,Karpacz

407 484 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowy apartament w zacisznej dzielnicy Karpacza, gdzie do centrum miasta jest zaledwie 3 min samochodem a najbliższy stok narciarski znajduję się 750m od obiektu. Apartament nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Karpacz

Centrum,Karpacz

630 000 zł93 m² 6 781,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1892

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Karpacza, przy deptaku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,40 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł91 m² 8 269,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1040

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje duże mieszkanie położone w centrum miasta Karpacz. Lokal położony na wysokim parterze budynku i składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wyspiańskiego

Skalne,Karpacz

899 000 zł649 m² 1 385,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - pięknie położona działka tuz przy Kruczych Skałach, otulona lasem, z szybkim dostępem do centrum Karpacza - zaledwie 15 minut spacerem do głównego deptaku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna

Płóczki,Karpacz

485 700 zł1 029 m² 472,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż: wyjątkowa działka w sercu Karpacza Twoje miejsce w górach, marzysz o własnym kawałku nieba w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Karpacz

Centrum,Karpacz

4 890 000 zł600 m² 8 150 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta na wyłączność! sprzedaż off market! rewelacyjny obiekt W karpaczu przy wyciągu. Dane orientacyjne: - rok budowy 2010 - powierzchnia 750m2 - obiekt przyjmie ok. 30 osób - obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

223 650 zł1 065 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1065 m2 położona w Mysłakowicach przy ul. Maków Polnych około 5 km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze. Uzbrojenie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

870 000 zł73 m² 11 917,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości partner prezentuje do sprzedaży trzy apartamenty pod wynajem dla turystów. Nieruchomość położona jest w nowym apartamentowcu. Przedmiotem sprzedaży jest lokal niemieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Płóczki,Karpacz

1 800 000 zł1 284 m² 1 401,87 zł/m²

 

 

 

Karpacz,dolnośląskie

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w zielonej dzielnicy Karpacza. Lokal położony jest na I piętrze w kilkuletnim budynku o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz Górny,Karpacz

819 000 zł41 m² 19 980,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy - ostatnie piętro z panoramicznym widokiem na góry. Karpacz - Panorama Karkonoszy Na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 40,99 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

 

 

Skalne,Karpacz

750 000 zł1 089 m² 688,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Zarzecze,Karpacz

1 510 320 zł4 872 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

799 999 zł75 m² 10 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Skalne,Karpacz

526 900 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Centrum,Karpacz

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Skalne,Karpacz

650 000 zł566 m² 1 148,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Zarzecze,Karpacz

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021