dowolna

Nieruchomości Karpacz - Oferty sprzedaży nieruchomości

306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

306 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 079 000 zł920 m² 1 172,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Karpaczu, położona przy ul. Dolnej, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, a jednocześnie w otulinie zieleni, lasu i górskiego potoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

799 999 zł75 m² 10 652,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Karpacza - ul. Komuny Paryskiej. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

423 819 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję Państwu nowy apartament w zacisznej dzielnicy Karpacza, gdzie do centrum miasta jest zaledwie 3 min a najbliższy stok narciarski znajduję się 750m od obiektu. Apartament nr 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Zarzecze,Karpacz

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja Biuro Nieruchomości goldhouse ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu - w pełni umeblowanego i gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

729 000 zł180 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu nowy, przytulny, drewniany dom położony w Miłkowie, zaledwie 5 km od centrum Karpacza Dom ma pow. 180m2, składa się z wiatrołapu, kotłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna w górach, ul. Orkana

Karpacz,dolnośląskie

619 000 zł2 214 m² 279,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa, malowniczo położona działka o powierzchni 2214 m , zlokalizowana w jednym z najpiękniejszych zakątków pod Karpaczem. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 500 000 zł483 m² 5 175,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Jeśli szukasz najlepszej lokalizacji to ten pensjonat jest właśnie dla Ciebie Budynek o pow. całkowitej 483m2 stoi na działce o pow. 1342m2. Dojazd drogą asfaltową, wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Karpacz,dolnośląskie

2 760 000 zł249 m² 11 084,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom premium w Karpaczu - sercu Karkonoszy To tutaj przyjeżdżają turyści z całej Polski aby móc spojrzeć na szczyt Śnieżki, ty możesz mieć ten widok każdego dnia! Prezentujemy dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Karpacz

Skalne,Karpacz

430 000 zł28 m² 15 087,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z dumą prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie, usytuowanym w ekskluzywnym Resorcie ze spa. To miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Płóczki,Karpacz

1 800 000 zł1 284 m² 1 401,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka polożona w atrakcyjej części Karpacza. Blisko ścisłego centrum a jednocześnie w poblizu szlaków turystycznych oraz wyciągu Teren płaski o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Karpacz

Skalne,Karpacz

3 100 000 zł500 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 704 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - prosperujący obiekt pensjonatowy z ugruntowaną pozycją na rynku, zlokalizowany w malowniczym Karpaczu, na Osiedlu Skalnym. To doskonała inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Płóczki,Karpacz

5 200 000 zł4 702 m² 1 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Skalne,Karpacz

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Centrum,Karpacz

3 500 000 zł453 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 486 m²

Marzysz o wyjątkowej nieruchomości w samym sercu Karkonoszy? Ta stylowa willa z lat trzydziestych XX wieku to prawdziwa perła posiadająca historyczny urok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Zarzecze,Karpacz

999 000 zł85 m² 11 752,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piekny dwupoziomowy apartament z garażem blisko wyciągu narciarskeigo. Lokal mieści się na drugiej i trzeciej kondygnacji kilkuletniego budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Skalne,Karpacz

1 970 000 zł224 m² 8 775,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego domu usytuowanego w poszukiwanej i prestiżowej dzielnicy Karpacza. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skalna

Skalne,Karpacz

750 000 zł1 089 m² 688,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Centrum,Karpacz

663 300 zł40 m² 16 574,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Karpacz

Skalne,Karpacz

400 000 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Oferuję Państwu do sprzedaży niewielki apartament 25 m2 -po podłodze ok 30 m2 położony na kameralnym osiedlu poza centrum miasta Apartament mieści sie na drugim piętrze klikuletniego budynku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Skalne,Karpacz

1 500 000 zł62 m² 24 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wyjątkowa oferta dla miłośników unikalnych nieruchomości! Prezentujemy niezwykłą perełkę - urokliwy dom z drewna, wybudowany w 1936 roku, zaprojektowany przez słynnego architekta Hanzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Płóczki,Karpacz

570 000 zł39 m² 14 755,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - nowoczesny lokal w prestiżowym apartamentowcu, usytuowanym w ekskluzywnej lokalizacji tuż przy luksusowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Skalne,Karpacz

650 000 zł566 m² 1 148,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 566 m , zlokalizowanej na prestiżowym Osiedlu Skalnym. Ta przestronna parcela o prostokątnym kształcie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Zarzecze,Karpacz

1 510 320 zł4 872 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w Karpaczu w poblizu wyciągu narciarskiego Karpatka. Teren z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej , zajmujący zbocze pagórka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Centrum,Karpacz

750 000 zł716 m² 1 047,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana usytuowana w samym sercu Karpacza! Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w pobliżu zapory, co czyni ją doskonałym miejscem do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Skalne,Karpacz

526 900 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Okazja -nowa niższa cena Oferuję Państwu do sprzedaży lokal w atrakcyjnej dzielnicy Karpacza Apartament znajduje sie na wysokim parterze zadbanego klikunastoletniego apartamentowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chopina

Skalne,Karpacz

1 999 000 zł165 m² 12 115,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Willa o powierzchni 165m2 podzielona na cztery niezależne apartamenty. Położona w spokojnej, zielonej dzielnicy Karpacza. Willa znajduje się na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Karpacz

Płóczki,Karpacz

755 439 zł30 m² 24 956,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament Z widokiem na rzekę W sercu karpacza Strefa wellness i basen | Prestiżowa lokalizacja 1 km od centrum | Możliwość zarządzania najmem przez Loft Affair | Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Skalne,Karpacz

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skalna

Skalne,Karpacz

750 000 zł1 089 m² 688,71 zł/m²

 

 

 

Karpacz,dolnośląskie

223 650 zł1 065 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1065 m2 położona w Mysłakowicach przy ul. Maków Polnych około 5 km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze. Uzbrojenie :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chopina

Karpacz,dolnośląskie

1 590 000 zł165 m² 9 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:674 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi funkcjonujący pensjonat. W budynku znajdują się 4 samodzielne apartamenty, jedno wspólne wejście do budynku, odrębne do poszczególnych apartamentów. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Pokoju

Wilcza Poręba,Karpacz

874 878 zł36 m² 24 390,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament inwestycyjny w Hotelu Mövenpick Karpacz - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę na wyłączność - elegancki, w pełni wyposażony To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Centrum,Karpacz

650 000 zł39 m² 16 560,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Karpacza. Lokal mieszkalny w apartamentowcu położony jest na pierwszym piętrze w kilku-lokalowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Skalne,Karpacz

990 516 zł1 182 m² 838 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowe działki budowlane W karpaczu Oferuję Państwu do zakupu działki budowlane położone w Karpaczu na Osiedlu Skalnym przy ul. Marii Skłodowskiej.Działka płaska, nasłoneczniona, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Zarzecze,Karpacz

999 000 zł85 m² 11 752,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Skalne,Karpacz

1 500 000 zł62 m² 24 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²