dowolna

Działki budowlane Karpacz - Ogłoszenia sprzedaży działek

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

4 000 000 zł2 036 m² 1 965 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż lub do dzierżawy działki budowlane w centrum Karpacza zlokalizowane przy ul. Polskich Olimpijczyków. Sąsiadujące działki o numerach 367/3 i 367/2. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł716 m² 1 047,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana usytuowana w samym sercu Karpacza! Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w pobliżu zapory, co czyni ją doskonałym miejscem do realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł1 182 m² 1 057,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka budowlana W karpaczu Oferuję Państwu do zakupu działkę budowlaną położone w Karpaczu na Osiedlu Skalnym przy ul. Marii Skłodowskiej. Działka płaska, nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 260 m² 793,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tam, gdzie widok spotyka się z wartością Są miejsca, które przyciągają od pierwszego spojrzenia nie obietnicą, lecz autentycznością. Takie, których nie da się stworzyć , można je jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 900 000 zł3 738 m² 508,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana usługowa zlokalizowana bezpośrednio przy głównej ulicy w Karpaczu. Powierzchnia 3738 m2 własność. Dla nieruchomości obowiązuje aktualny plan przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 178 m² 182,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1178 m2 z przyłączem kanalizacji położona w Mysłakowicach kilka km od Karpacza .Teren płaski ładny widok na Karkonosze ,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 019 m² 785,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obecnie trudno znaleźć działkę z sprzecznymi warunkami: centrum Karpacza, ciche miejsce z dala od zgiełku, z widokiem na Śnieżkę i na koniec z łatwym dojazdem drogą. Ale ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Karpaczu Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m położona w atrakcyjnej części Karpacza, w bezpośrednim otoczeniu obiektów o funkcji turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 019 m² 883,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Karpaczu - ul. Dolna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczym Karpaczu, przy ul. Dolnej. Nieruchomość o powierzchni 1019 m stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

5 729 268 zł56 866 m² 100,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 5.6 ha podzielona na 43 działkio powierzchni od 700m2 do 14000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Możliwość zakupu działek.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 080 m² 82,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 11.4 ha podzielona na 100 działek o powierzchni od 700m2 do 14000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Możliwość zakupu działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł2 702 m² 591,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Karpacz, działka budowlana, sprzedaż. Działka położona przy ul. Dolnej na osiedlu domów jednorodzinnych i pensjonatów. W odległości 300 m od głównego deptaka Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 831 m² 514,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki z widokiem na Śnieżkę Powierzchnia 0,5831 ha Aktualnie podzielona na 8 działek. Na każdej działce możliwość budowania zgodnie z mpzp do 300 m2. Apartamenty wakacyjne lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 184 400 zł3 948 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 3948mkw u podnóża Karpacza, położoną na Osiedlu Skalnym, oznaczoną symbolem mu1 i zr w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 029 m² 471,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż: wyjątkowa działka w sercu Karpacza Twoje miejsce w górach, marzysz o własnym kawałku nieba w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski?.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 212 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Do sprzedania nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynków , budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 702 m² 1 105,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 153 m² 650,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

M&b Fechner nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż działkę w Karpaczu z widokiem na góry. Działka o powierzchni 1153m2, płaska, położona w okolicy ścisłego centrum Karpacza.

Szczegóły ogłoszenia

452 800 zł566 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę budowlaną w Karpaczu osiedle Skalane. Nieruchomość niezabudowana o pow.566mkw. Działka na terenie płaskim, media przy działce. ( w 2008r. wydane było pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 089 m² 459,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1089 m , idealne dla inwestorów i osób poszukujących przestrzeni pod wymarzoną inwestycję lub własny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

990 000 zł1 832 m² 540,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Numer oferty 2502 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w Karpaczu przy ulicy Sosnowieckiej o powierzchni 1832m2.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 092 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla kilienta gotówkowego Na sprzedaż działka o pow 1092 m2 z pięknym widokiem na góry, położona w bezpośrednim sąsiedztwie Karpacza, w miejscowości Sciągny Działka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 482 m² 283,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze Ścięgny k. Karpacza Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1482 m , Lokalizacja: ścięgny (gmina Podgórzyn), zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł950 m² 894,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, w pełni uzbrojona i gotowa do realizacji Twoich marzeń o własnym domu. Nieruchomość znajduje się na zagospodarowanej, ogrodzonej posesji,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł6 311 m² 313,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki o łącznej powierzchni 6311 m2 zlokalizowane w centrum Karpaczu ul. Poznańska. W planie przestrzennego zagospodarowania tereny oznaczone symbolami 19 mu w części.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł9 173 m² 708,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karpacz, grunt, działka, sprzedaż. Grunt inwestycyjny O pow. 0,92 ha pod zabudowę apartamentową / hotelową. 100% własność. Brak użytkowania wieczystego. Tereny usług i turystyki - ut1.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł6 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlano - usługową z pięknymi widokami w Karpaczu Górnym. Powierzchnia działki wynosi 6000m2. Media znajdują się około 40 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 019 m² 785,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł666 m² 674,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w górach? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie! Unikalna działka w okolicy! Zlokalizowana zaledwie 50 metrów od punktu widokowego krucze skały, ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł1 763 m² 394,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na Śnieżkę. 5 minut do centrum! Pozwolenie na budowę budynku jednorodzinnego dwulokalowego! Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowalną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 320 zł4 872 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w Karpaczu w poblizu wyciągu narciarskiego Karpatka. Teren z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej , zajmujący zbocze pagórka ,.

Szczegóły ogłoszenia

8 921 951 zł113 715 m² 78,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

3 192 683 zł56 849 m² 56,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 5.6 ha podzielona na 23 działki o powierzchni od 700m2 do 14000m2. Mpzp- zabudowa jednorodzinna z usługami turystycznymi. Możliwość zakupu działek.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł732 m² 846,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Karpacz - idealna lokalizacja - działka budowlana Prezentuję Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,0732 ha, zlokalizowaną w doskonałym miejscu w Karpaczu przy ul. Sanatoryjnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł566 m² 689,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 566 m , zlokalizowanej na prestiżowym Osiedlu Skalnym. Ta przestronna parcela o prostokątnym kształcie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł732 m² 806,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena do sprzedaż działka budowlana położona na granicy Karpacza i Ściegien przy potoku, informacje z mpzp Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana ( użytki lsv i łiv) położona.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 809 m² 386,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta wyłącznie w Naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż działkę w Karpaczu, na Osiedlu Skalnym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 495 m² 795,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Karpacz, 1495 m Oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej części Karpacz. Nieruchomość o powierzchni 1495 m wyróżnia się pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Staniszów w bliskiej odległości od Karpacza i Jeleniej Góry. Malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 284 m² 693,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka polożona w atrakcyjnej części Karpacza. Blisko ścisłego centrum a jednocześnie w poblizu szlaków turystycznych oraz wyciągu Teren płaski o regularnym.