Działka budowlana Karpacz

Karpacz, dolnośląskie

  • 1 190 000 zł
  • 1 495 m²
  • 795,99 zł/m²

Zdjęcie

Marek Stępień

Skontaktuj się

Działka budowlana Karpacz

Karpacz, dolnośląskie

zaktualizowane:
31 marca 2026

1 190 000 zł

1 495 m²

795,99 zł/m²

Działka budowlana Karpacz

Zaktualizowane: 31 marca 2026

1 190 000 zł 1 495 m² 795,99 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 1 190 000 zł (795,99 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 495 m²
  •   kształt: kwadrat; teren pochyły, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze, kanalizacja

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana - Karpacz, 1495 m²

Oferujemy atrakcyjną działkę położoną w malowniczej części Karpacz . Nieruchomość o powierzchni 1495 m² wyróżnia się pięknymi widokami na góry oraz spokojnym otoczeniem, co czyni ją idealnym miejscem zarówno pod budowę domu, jak i inwestycję turystyczną. (...)

Agent

Marek Stępień

508 240...

508 240 821

75 649 46 84

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marek Stępień

508 240...

508 240 821

75 649 46 84

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości