Mieszkanie, ul. Obrońców Pokoju
Obrońców Pokoju, Karpacz, dolnośląskie
- 840 000 zł
- 35,87 m²
- 23 417,90 zł/m²
Monika Malik
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Obrońców Pokoju
Obrońców Pokoju, Karpacz, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Obrońców Pokoju
Zaktualizowane: 16 maja 2026
840 000 zł 35,87 m² 23 417,90 zł/m²
1/2
2
2025
-
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 840 000 zł (23 417,90 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 35,87 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: OPTIMA Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 24060950
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Obrońców Pokoju, Karpacz, karkonoski, dolnośląskie
- Otoczenie: gęsta zabudowa miejska, góry, las
- cicho
- W pobliżu: restauracja, fitness, basen, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Ekskluzywny apartament inwestycyjny w Hotelu Mövenpick Karpacz - oferta na wyłączność!
Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę na wyłączność - elegancki, w pełni wyposażony
To doskonała propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji ze stałym potencjałem dochodowym w jednym z najpopularniejszych całorocznych kurortów w Polsce. (...)