Mieszkanie
Prusa, Skalne, Karpacz, dolnośląskie
- 3 600 000 zł
- 260 m²
- 13 846,15 zł/m²
Administrator Ko...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Prusa, Skalne, Karpacz, dolnośląskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 7 maja 2026
3 600 000 zł 260 m² 13 846,15 zł/m²
2/2
8
-
przynależne na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
8Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 3 600 000 zł (13 846,15 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Możliwa zamiana: tak
- Charakterystyka mieszkania: 260 m² (220 m² powierzchni użytkowej), 8 pokoi, 5 łazienek; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: dom wolnostojący
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, dwustronne, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, ogródek
- Czynsz: 50 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (6 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: Partners Living Biuro nieruchomości Emilia Chojnacka, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: 340087
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Opis nieruchomości
Willa inwestycyjna w Karpaczu | 4 apartamenty | basen | sauna | widok na Karkonosze
Na sprzedaż wyjątkowa, luksusowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Karpaczu, w otoczeniu gór, natury i najpiękniejszych karkonoskich krajobrazów.
Dom Perełka to kameralna, elegancka willa zaprojektowana z myślą o komforcie, prywatności oraz wysokim standardzie wypoczynku. (...)