dowolna

Mieszkania z prawem własności Karpacz - Lista ofert

120 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Umeblowane i wyposażone mieszkanie w cichej okolicy Karpacza. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

406 404 zł52,77 m² 7 701,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu. Inwestycja w trakcie realizacji w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal położony jest na II piętrze budynku od strony.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,11 m² 10 994,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy, blisko Karpacza. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Karkonoska

Karpacz,dolnośląskie

405 000 zł25,32 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kompleksowo wykończony, w pełni umeblowany, wyposażony i zarabiający apartament w Karpaczu w Rezydencji Triventi przy ul. Karkonoskiej 13. Atrakcyjna cena: 405 000 zł netto. Podana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

860 000 zł54,67 m² 15 730,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,67 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, w spokojnej i rozwijającej się części Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,68 m² 16 816,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament w Karpaczu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu , położonego w malowniczej miejscowości Karpacz, przy ulicy Przemysłowej 16a. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Serafin Nieruchomości - ekspert rynku apartamentów inwestycyjnych w Karpaczu - prezentuje na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny zlokalizowany w Karpaczu przy ulicy Olimpijskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł51 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy Państwa uwadze wyjątkową nieruchomość - 3'pokojowy apartament, w nowoczesnym budynku w stylu alpejskim, przy ul. Skalnej w Karpaczu. Mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 034 zł23,44 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta apartamentu w Karpaczu w stanie deweloperskim! Oferowany na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 23,44 m , składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 200 zł25,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Kameralne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 875 zł32,75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego apartamentu, w stanie deweloperskim w Karpaczu? Może ta oferta jest dla Ciebie?! Sprawdź Naszą ofertę : - Apartament o powierzchni całkowitej 32,75 m. kw. z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania śliczny, dwupoziomowy apartament z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany w Karpaczu. Apartament obecnie służy jako inwestycja (najem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Karpacz,dolnośląskie

595 000 zł78,30 m² 7 598,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Dwa zarabiające apartamenty na sprzedaż. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 78,30 m2, które zostało przerobione na dwa oddzielne apartamenty pod wynajem krótkoterminowy. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 720 zł98,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż apartament położony w Karpaczu przy ul. Okrzei 1b, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod wynajem krótkoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Orkana

Karpacz,dolnośląskie

399 000 zł34,74 m² 11 485,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu nowy obiekt - lokal użytkowy w Karpaczu z miejscem postojowym w cenie. Na sprzedaż nowy, komfortowy lokal o powierzchni 34,74 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Karkonoska

Karpacz,dolnośląskie

495 000 zł30,44 m² 16 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu .Inwestycja w trakcie realizacji w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal położony jest na II piętrze budynku od strony wschodnio.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35 m² 19 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowy 2 pokojowy lokal położony na Ip. apartamentowca w centrum Karpacza. Na powierzchnię 35m2 składa się pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 44 m | 2 pokoje | osobne wejście | miejsce postojowe | Karpacz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Karpaczu przy ul. Moniuszki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu rewelacyjny apartament w Karpaczu - okolice hotelu Gołębiowskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2014r, bardzo zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości ma do zaoferowania Państwu rewelacyjny apartament w Karpaczu! Powierzchnia 73m2. Nieruchomość znajduje się w dobrze utrzymanym budynku z przestronnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,84 m² 17 483,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament dwupoziomowy w centrum Karpacza - ul. Kąpielowa Serafin Nieruchomości prezentuje apartament na sprzedaż w Karpaczu, położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Kąpielowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł39,25 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Karpacza. Lokal mieszkalny w apartamentowcu położony jest na pierwszym piętrze w kilku-lokalowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 875 zł32,75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł19,84 m² 25 151,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny apartament o powierzchni 19,84 m , usytuowany na pierwszym piętrze odremontowanego budynku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 088 zł43,82 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty na sprzedaż gate karpacz | balkon | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne i prywatne w kameralnej inwestycji Gate Karpacz, zlokalizowanej przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,20 m² 7 287,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - klimatyczny lokal mieszkalny w centrum Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony w samym sercu Karpacza - przy ul. Kościelnej , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

600 437 zł41,49 m² 14 471,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy wyjątkową ofertę inwestycyjną - gotowe apartamenty w prestiżowym 5-gwiazdkowym kompleksie hotelowym Green Apartments w Karpaczu. Zainwestuj bez ryzyka i zacznij zarabiać od.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

500 813 zł56 m² 8 943,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w kilku lokalowym apartamentowcu. Lokal dwupoziomowy położony jest na II piętrze budynku od strony południowej. Powierzchnia apartamentu 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł50,39 m² 14 090,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Moja propozycja dla Państwa to rentowny i dochodowy biznes lub miejsce do zamieszkania w przepięknej okolicy z prześlicznymi widokami i mnóstwem atrakcji całorocznych. To gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł39,10 m² 10 485,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska Nieruchomości ma do zaoferowania Państwu 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w Karpaczu. Na powierzchnię użytkową 39,10 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dochodowy apartament w Karpaczu, przynosi przychód roczny na poziomie 140 000 zł Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, w pełni umeblowany i wyposażony, dwupoziomowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

980 000 zł51,62 m² 18 984,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 51,62 m (powierzchnia całkowita większa), położony w nowym, kilkuletnim budynku w samym centrum Karpacza -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

379 000 zł50,10 m² 7 564,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokalizacja: karpacz Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Typ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47,30 m² 12 050,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu, ładne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na iip. budynku z roku 2002 w Karpaczu. Na powierzchnię 47,30m2 składa się: - bardzo ładny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z garażem

Karpacz,dolnośląskie

439 674 zł24,82 m² 17 714,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z dużym tarasem w sercu Karpacza W ofercie sprzedaży znajduje się funkcjonalny apartament o powierzchni niespełna 25 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł40,50 m² 15 308,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Solida nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładny i zadbany apartament 2-pokojowy o powierzchni 43,93 m2 stanowiący lokal usługowy (niemieszkalny). Lokal położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Karpacz,dolnośląskie

583 700 zł44,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartamenty w Karpaczu - doskonała lokalizacja Twój Dom Nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnych, wyposażonych apartamentów, ulokowanych w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,37 m² 18 911,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym centrum Karpacza z pięknym widokiem na góry Szukasz miejsca na własny relaks w górach lub gotowej, dochodowej inwestycji? Ten komfortowy i w.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płóczki,Karpacz

499 000 zł59 m² 8 515,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980