dowolna

Mieszkania w centrum Karpacz - Oferty sprzedaży i najmu

75 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

75 ogłoszeń

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Północ Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość w Karpaczu w okolicach Deptaka. Jeśli szukasz mieszkania w Karpaczu, które może być lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

549 000 zł37,14 m² 14 781,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z dumą przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - komfortowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament o powierzchni 37,14 m , usytuowany na pierwszym piętrze odnowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 561 zł56,41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł85 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna w Sercu Karpacza - zarabiaj nawet do 30tys zł miesięcznie! Mam przyjemność zaprezentować niepowtarzalną okazję zakupu trzech niezależnych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł36,15 m² 14 384,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna , dochodowa oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpacza. Lokal położony jest w kilkuletnim budynku o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze. Apartament starannie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł110 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż niezwykły apartament inwestycyjny, który idealnie łączy styl z praktycznymi rozwiązaniami. Jest to wyjątkowa oferta zarówno dla inwestorów, jak i dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł100 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

**gotowiec inwestycyjny w Karpacz zarabia od pierwszego dnia** Na sprzedaż w pełni wyposażony, dwupoziomowy apartament o pow. 100 m (75,1 m użytkowej), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 393 zł43,20 m² 16 560,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł62,10 m² 5 314,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna inwestycja! Idealne pod wynajem! Optymalne pierwsze piętro!mieszkanie W karpaczu!cena 330000zł! Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe w centrum Karpacza. Jest to mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,32 m² 15 439,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferuję apartament o powierzchni 32,32 m (53,27 m - powierzchnia z balkonem i miejscem w hali garażowej), usytuowany na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

860 000 zł54,67 m² 15 730,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,67 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, w spokojnej i rozwijającej się części Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej <- Szukasz komfortowego miejsca do wynajęcia w Karpaczu, z którego szybko dotrzesz do pracy, a codzienne obowiązki staną się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł135 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Serafin Nieruchomości - ekspert rynku apartamentów inwestycyjnych w Karpaczu - prezentuje na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny zlokalizowany w Karpaczu przy ulicy Olimpijskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 034 zł23,44 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta apartamentu w Karpaczu w stanie deweloperskim! Oferowany na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 23,44 m , składający się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 200 zł25,20 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Kameralne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

529 000 zł25,60 m² 20 664,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - uroczy i komfortowy apartament o powierzchni 25,60 m , usytuowany na pierwszym piętrze odremontowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 720 zł98,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż apartament położony w Karpaczu przy ul. Okrzei 1b, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod wynajem krótkoterminowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Karpacz,dolnośląskie

675 000 zł33,40 m² 20 209,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu otrzymają Państwo poglądowe rzuty, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oglądania oferty! Biuro Nieruchomości team4home przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł35 m² 19 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu komfortowy 2 pokojowy lokal położony na Ip. apartamentowca w centrum Karpacza. Na powierzchnię 35m2 składa się pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41,59 m² 18 273,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny położony na Osiedlu Skalnym z widokiem na Śnieżkę opis nieruchomości - 41,59 m2 - salon z bardzo przestronnym aneksem kuchennym, sypialnia, duża łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,84 m² 17 483,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament dwupoziomowy w centrum Karpacza - ul. Kąpielowa Serafin Nieruchomości prezentuje apartament na sprzedaż w Karpaczu, położony w ścisłym centrum miasta przy ulicy Kąpielowej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł39,25 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w centrum Karpacza. Lokal mieszkalny w apartamentowcu położony jest na pierwszym piętrze w kilku-lokalowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania nieruchomość w Karpaczu - blisko centrum, z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,60 m2 składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

251 000 zł22,77 m² 11 023,28 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament w nowoczesnym kompleksie apartamentowym Osiedle Skalne w Karpaczu, ul. Władysława Orkana Oferowany apartament z widokiem na góry o powierzchni 22,77 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł19,84 m² 25 151,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny apartament o powierzchni 19,84 m , usytuowany na pierwszym piętrze odremontowanego budynku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,20 m² 7 287,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - klimatyczny lokal mieszkalny w centrum Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony w samym sercu Karpacza - przy ul. Kościelnej , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł42,19 m² 14 505,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament położony w Karpaczu na Osiedlu Skalnym. Oferta idealna jako zakup na własne potrzeby oraz jako apartament inwestycyjny. Opis nieruchomości - 42m2 - 2 pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł50,39 m² 14 090,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Moja propozycja dla Państwa to rentowny i dochodowy biznes lub miejsce do zamieszkania w przepięknej okolicy z prześlicznymi widokami i mnóstwem atrakcji całorocznych. To gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

980 000 zł51,62 m² 18 984,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 51,62 m (powierzchnia całkowita większa), położony w nowym, kilkuletnim budynku w samym centrum Karpacza -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

379 000 zł50,10 m² 7 564,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie: na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Lokalizacja: karpacz Cena: 399 000 zł Powierzchnia: 52 m Liczba pokoi: 2 Piętro: parter Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z garażem

Karpacz,dolnośląskie

439 674 zł24,82 m² 17 714,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z dużym tarasem w sercu Karpacza W ofercie sprzedaży znajduje się funkcjonalny apartament o powierzchni niespełna 25 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Karpacz,dolnośląskie

583 700 zł44,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartamenty w Karpaczu - doskonała lokalizacja Twój Dom Nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnych, wyposażonych apartamentów, ulokowanych w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł30 m² 17 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Numer oferty 2280 biuronieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania mieszkanie w nowymbudynku w Karpaczu 30m2. Nieruchomość mieści się w apartamentowcuz 2019r. w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,37 m² 18 911,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym centrum Karpacza z pięknym widokiem na góry Szukasz miejsca na własny relaks w górach lub gotowej, dochodowej inwestycji? Ten komfortowy i w.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płóczki,Karpacz

499 000 zł59 m² 8 515,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= nieruchomość dostępna wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości = Wyjątkowa Okazja! Przestronne Mieszkanie z Balkonem i Piwnicami w Centrum Karpacza! Biuro Nieruchomości Aplauz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karpacz,dolnośląskie

695 000 zł136 m² 5 127,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja. Mieszkanie w górach z dużą działką i pięknym widokiem na Śnieżkę. Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Oto wyjątkowa oferta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 350,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home przedstawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Karpacz

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu dwupoziomowego, znajdującego się na trzecim piętrze, trzy kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

423 819 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję zakupu nowoczesnego apartamentu z przestronnym tarasem, idealnego zarówno na relaks, jak i inwestycję. Ten świeżo wybudowany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Skalne,Karpacz

423 819 zł43 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

749 990 zł75 m² 9 986,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 75,10 m2 położony w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Karpacza - ul. Komuny Paryskiej. To idealne miejsce.