dowolna

Mieszkania umeblowane Karpacz - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację przytulnego lokalu mieszkalnego do wynajęcia. Oferowany lokal położony jest na 3 piętrze w zadbanym bloku przy ulicy Nadrzecznej w Karpaczu. Na powierzchnię ok. 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Karpacz,dolnośląskie

630 000 zł49 m² 12 750,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament w cichej okolicy Karpacza z widokiem na las i oddzielną kuchnią. Powierzchnia 49m2 Apartament składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia apartament (typu studio) w pełni umeblowany i wyposażony o pow 33m2 wraz z miejscem postojowym na terenie posesji - położony w Karpaczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

830 000 zł62 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położony apartament w malowniczym i cichym zakątku miasta Karpacza. Nieruchomość usytuowana na wysokim parterze z odrębnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

569 000 zł49 m² 11 683,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Karpacz apartament Z sauną położony na kameralnym osiedlu Oferuję Państwu do zakupu bardzo ładny lokal mieszkalny położony w Karpaczu Dolnym, na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

830 000 zł62 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament karpacz górny Do sprzedaży luksusowy apartament położony na parterze budynku z 2015 roku, położonego w Karpaczu Górnym w sąsiedztwie Hotelu Gołębieski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

830 000 zł62 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

849 000 zł62 m² 13 658,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

639 000 zł65 m² 9 845,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 w Karpaczu rozkładowe, umeblowane duży balkon piwnica 19m2 garaż płatny osobno 50000zł blisko centrum miasta dobra inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe na parterze z ogródkiem.! nowa cena : 410 000zł! Lokal o powierzchni 53m2 znjaduje się na parterze w kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

639 000 zł65 m² 9 845,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m 2 w Karpaczu rozkładowe, umeblowane duży balkon piwnica 19m 2 garaż płatny osobno 50000zł blisko centrum miasta dobra inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

370 000 zł32 m² 11 660,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż atrakcyjny apartament, lokal inwestycyjny o powierzchni 31,77 m2 usytuowany na parterze zabytkowego budynku w centrum górnego Karpacza. Apartament jasny, przestronny i ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

419 300 zł30 m² 13 976,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu. Lokal położony jest na I pietrze w kilkuletnim kameralnym kompleksie apartamentowców o atrakcyjnej karkonoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

900 000 zł76 m² 11 853 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferuję Państwu do sprzedaży komfortowy apartament dwupoziomowy na Osiedlu Skalnym w Karpaczu. Lokal posiada dwa duże balkony z cudnym widokiem na Śnieżkę! Na pierwszej kondygnacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Karpacz,dolnośląskie

460 000 zł35 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w cichej okolicy Apartament znajduje się w cichej części Karpacz Powierzchnia 35m2 Apartament składa się z salonu, otwartej kuchni, sypialni, przedpokoju i balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

440 000 zł30 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

595 000 zł55 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesny apartament w wyjątkowym kompleksie wypoczynkowym " Osada Śnieżka " Biuro Traczyk Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, funkcjonalny i komfortowym 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Karpacz,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie -apartament .Mieszkanie jest po remoncie ,umeblowane .Oferta prywatna nie planuję współpracy z pośrednikami nieruchomości.Lokal jest pełną własnością .Nabywca będzie mógł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 100 000 zł76 m² 14 487 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Komuny Paryskiej

Karpacz,dolnośląskie

895 000 zł99 m² 9 040,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękny dwupoziomowy apartament z kominkiem o powierzchni 76,40m2. (Powierzchnia całkowita 99m2) Apartament zlokalizowany w Karpaczu przy ul. Komuny Paryskiej na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarnia

Karpacz,dolnośląskie

720 000 zł47 m² 15 401,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Północ Nieruchomości Jelenia Góra zaprasza Państwa do zapoznania się z atrakcyjną propozycją dotyczącą jedynego obecnie na rynku wtórnym apartamentu w pięciogwiazdkowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

865 000 zł142 m² 6 074,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Biuro Nieruchomości Optima ,poleca Państwu do sprzedaży dwa piękne apartamenty usytuowane na I i II piętrze kilkuletniego budynku, na kameralnym osiedlu w Karpaczu. Lokale mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

869 000 zł142 m² 6 119,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena za wykończony i wyposażony apartament w Karpaczu. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych apartamentów .Lokale wykończone i wyposażone pierwszy lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 482,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

7482 zł m2 za wykończony i wyposażony apartament w Karpaczu. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych apartamentów .Lokale wykończone i wyposażone pierwszy lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

570 000 zł40 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania - obrzeża centrum Karpacza. Lokal o powierzchni 40m2 znajduje się na na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł40 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m 2 w Karpaczu! ogrzewanie miejskie duży nowy balkon całkowicie umeblowane wszystkie media super lokalizacja! widok na góry, mnóstwo zieleni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

559 000 zł33 m² 16 939 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawienia oferty sprzedaży apartamentu w malowniczym Karpaczu. Lokal ma ogromny potencjał inwestycyjny. Wynajmowany jest praktycznie cały rok. Położenie, mertaż oraz układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

440 000 zł28 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mając na uwadze że w przypadku nieruchomości tzw wakacyjnych liczy się położenie inwestycji , nasi stali jaki i nowi klienci bardzo cenią sobie zalety takich lokalizacji które zapewnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

3 500 zł99 m² 35,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie w Centrum Karpacza o łącznej powierzchni użytkowej 99 m2. Lokal składa się z 4 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Karpacz,dolnośląskie

600 zł46 m² 13,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję wynajęcie od zaraz, na biuro lub do zamieszkania, 2 pokoi (duży pokój 22m2 i ocieplona weranda wewnętrzna ciepła również zimą 10m2) oraz duża umeblowana kuchnia 14m2. Dom stoi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagajnik

Karpacz,dolnośląskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

sprzedam lub zamienię na Wrocław.Pokój z balkonem,sypialnia,przedpokój,kuchnia,łazienka,piwnica,garaż,parking,wsz
ystkie media.Spokojna okolica i budynek.Z okien widok na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 150,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w Miłkowie 0,5 km od Karpacza,położone w pięknej zielonej okolicy z łatwym dojazdem. Mieszkanie ma 73 m2 położone na drugim piętrze z widokiem na Śnieżkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orkana

Karpacz,dolnośląskie

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia posiadam 4 nowe, luksusowo wyposażone apartamenty każdy z łazienką i aneksem kuchennym, dostępne od zaraz ceny od 800zł do 1600zł, wysoki standard wykończenia, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

65 000 zł26 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! oferta bez pośredników. Cena obejmuje również nabycie własności działki o pow. ok. 250 m2. Dodatkowo obecnie dzierżawiona jest od Gminy sąsiadująca działka o pow. 870.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna

Karpacz,dolnośląskie

97 000 zł39 m² 2 487,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Z kowar do Karpacza 7 km. Zlokalizowane w idealnym miejscu na obrzeżu miasta, 3 min do centrum Poczta, urzędy, markety. Widok i bezpośrednie wejście do Karkonowskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karkonoska

Karpacz,dolnośląskie

278 000 zł64 m² 4 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Apartament w Karpaczu pod świątynią Wang świetne miejsce.Apartament oraz 1/4 Kamienicy i działki z możliwością adaptacji strychu oraz duża piwnica i komórka na narty , rowery.

Szczegóły ogłoszenia