dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Karpacz

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 000 zł66,25 m² 11 305,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu! Apartament zlokalizowany w Karpaczu przy ul. Myśliwskiej na prestiżowym osiedlu Apartamenty pod Śnieżką I Kristensen Group. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,58 m² 13 278,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z garażem w cenie / sprzedaż na fakturę Przedstawiamy wyjątkową okazję - elegancki apartament położony przy ul. Staszica z zapierającym dech w piersiach widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

390 000 zł65,90 m² 5 918,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - nie szukaj dalej mieszkanie dostępne od stycznia 2027! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,60 m² 8 515,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= nieruchomość dostępna wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości = Wyjątkowa Okazja! Przestronne Mieszkanie z Balkonem i Piwnicami w Centrum Karpacza! Biuro Nieruchomości Aplauz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

592 000 zł50,39 m² 11 748,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament położony na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z widną. Cena lokalu netto + garaż podziemny 41000 brutto. Świetna lokalizacja w Karpaczu Górnym, blisko Hotel.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62,07 m² 8 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie 62,07 m2 w Karpaczu z niezależnym wejściem! Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu ładne, mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 62 ,07m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

469 000 zł51,14 m² 9 170,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Otti oferują: -2-pokojowe mieszkanie W karpaczu -z dużym balkonem -na wysokim parterze -w bloku bez windy. Blok usytuowany jest w okolicach Dworca pkp w Karpaczu - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,16 m² 11 985,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy apartament 3 pokojowy położony w Karpaczu w kameralnym kompleksie z ochroną w budynku jedynie z 2 lokalami. Funkcjonalny układ, jasna strefa dzienna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

480 000 zł62,20 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe położone na IV piętrze bloku w Karpaczu. Na powierzchnię 62,20 m2 składa się : -salon z wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł49,80 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje wyjątkową ofertę! Zachwycające, 2-pokojowe mieszkanie w sercu malowniczego Karpacza przy ul. Nadrzecznej. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

199 000 zł12,45 m² 15 983,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska nieruchomości prezentuje Państwu kawalerkę z widokiem na góry, położoną na II p. kamienicy w Karpaczu. Na powierzchnię 12,45 m2 ( skosy, po podłodze ok.30 m2 ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem centrum Karpacza Do wynajęcia przytulna i nowoczesna kawalerka o powierzchni 24 m , po kapitalnym remoncie, zlokalizowana w samym sercu Karpacza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

540 000 zł31 m² 17 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpacza. Lokal położony jest na wysokim parterze w kilkuletnim apartamentowcu. Apartament starannie wykończony o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł88 m² 7 670,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament dwupoziomowy w Karpaczu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

874 878 zł35,87 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament inwestycyjny w Hotelu Mövenpick Karpacz - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę na wyłączność - elegancki, w pełni wyposażony To.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł33 m² 27 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! Ten apartament kupisz tylko u mnie. Apartament inwestycyjny w prestiżowym Hotelu Sanssouci Karpacz Cena: 894 000 zł Powierzchnia: 32,65 m Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,97 m² 11 655,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie prestiżową lokalizację, tradycyjną architekturę sudecką oraz nowoczesne standardy wykończenia. To.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w Karpaczu na Osiedlu Skalnym Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego, dwupoziomowego mieszkania położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,23 m² 9 750,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Karpacz Dolny | 2 pokoje | ogródek | parking | 480 000 zł Na sprzedaż mieszkanie położone w Karpaczu Dolnym, w świetnej lokalizacji blisko pkp, a jednocześnie w spokojnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,70 m² 10 685,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Karpaczu świetna lokalizacja, ogródek - gotowa inwestycja umowa na wyłączność tylko W naszym biurze Na sprzedaż oferujemy zadbane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł34,19 m² 13 746,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

**oferta sprzedaży apartamentu w Karpaczu** Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu o statusie mieszkalnym, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

650 000 zł54 m² 12 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu bardzo ładne, kompletnie wyposażone i umeblowane mieszkanie położone na wysokim parterze w budynku z 2012 r. Mieszkanie o pow. 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

713 000 zł43,25 m² 16 485,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament wypoczynkowy położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Karpaczu - tuż przy stoku narciarskim Karpatka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

725 000 zł54 m² 13 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości panorama ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy apartament 54 m Karpacz, 250 m od deptaka Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł76,91 m² 9 101,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Karpacza na os. Skalnym. Mieszkanie o powierzchni 76,91 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36,03 m² 12 489,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu mieszkanie z wyjątkowym klimatem, dla konesera przedwojennych kamienic perełka! lokalizacja Centrum Karpacza w otoczeniu ładnych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

549 000 zł37,14 m² 14 781,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z dumą przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - komfortowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament o powierzchni 37,14 m , usytuowany na pierwszym piętrze odnowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Umeblowane i wyposażone mieszkanie w cichej okolicy Karpacza. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Karkonoska

Karpacz,dolnośląskie

405 000 zł25,32 m² 15 995,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kompleksowo wykończony, w pełni umeblowany, wyposażony i zarabiający apartament w Karpaczu w Rezydencji Triventi przy ul. Karkonoskiej 13. Atrakcyjna cena: 405 000 zł netto. Podana.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35,68 m² 16 816,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament w Karpaczu Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu , położonego w malowniczej miejscowości Karpacz, przy ulicy Przemysłowej 16a. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej <- Szukasz komfortowego miejsca do wynajęcia w Karpaczu, z którego szybko dotrzesz do pracy, a codzienne obowiązki staną się.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

529 000 zł25,60 m² 20 664,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę - uroczy i komfortowy apartament o powierzchni 25,60 m , usytuowany na pierwszym piętrze odremontowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania śliczny, dwupoziomowy apartament z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany w Karpaczu. Apartament obecnie służy jako inwestycja (najem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Karpacz,dolnośląskie

595 000 zł78,30 m² 7 598,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Dwa zarabiające apartamenty na sprzedaż. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 78,30 m2, które zostało przerobione na dwa oddzielne apartamenty pod wynajem krótkoterminowy. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Orkana

Karpacz,dolnośląskie

399 000 zł34,74 m² 11 485,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu nowy obiekt - lokal użytkowy w Karpaczu z miejscem postojowym w cenie. Na sprzedaż nowy, komfortowy lokal o powierzchni 34,74 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 44 m | 2 pokoje | osobne wejście | miejsce postojowe | Karpacz Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone w Karpaczu przy ul. Moniuszki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości ma do zaoferowania Państwu rewelacyjny apartament w Karpaczu! Powierzchnia 73m2. Nieruchomość znajduje się w dobrze utrzymanym budynku z przestronnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania nieruchomość w Karpaczu - blisko centrum, z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,60 m2 składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł19,84 m² 25 151,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowoczesny i funkcjonalny apartament o powierzchni 19,84 m , usytuowany na pierwszym piętrze odremontowanego budynku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 088 zł43,82 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty na sprzedaż gate karpacz | balkon | stan deweloperski Na sprzedaż nowoczesne apartamenty inwestycyjne i prywatne w kameralnej inwestycji Gate Karpacz, zlokalizowanej przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,20 m² 7 287,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż - klimatyczny lokal mieszkalny w centrum Karpacza Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal mieszkalny położony w samym sercu Karpacza - przy ul. Kościelnej , w bezpośrednim.