dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Karpacz - Oferty sprzedaży i najmu

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

659 000 zł91,06 m² 7 236,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj , pragnie przedstawić ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego , posadowionego na pierwszym piętrze budynku w Karpaczu. Lokal o powierzchni 91m2 , składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,25 m² 11 305,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu! Apartament zlokalizowany w Karpaczu przy ul. Myśliwskiej na prestiżowym osiedlu Apartamenty pod Śnieżką I Kristensen Group. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,84 m² 13 021,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament trzypokojowy Oferuję Państwu do zakupu 3-pokojowy apartament -lokal mieszkalny -położony na II piętrze kilkuletniego budynku w Karpaczu. Apartament oferuje 2 sypialnie, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64,71 m² 11 590,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Karpaczu z widokiem na Śnieżkę opis nieruchomości: -przestronne i jasne mieszkanie o pow. 64,71m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

550 000 zł58,60 m² 9 385,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Karpaczu, zaledwie kilka minut od jego Centrum. W skład powierzchni 58,60m2 wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65,90 m² 5 918,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze - nie szukaj dalej mieszkanie dostępne od stycznia 2027! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł88 m² 7 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowy apartament z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przestronny, komfortowo zaaranżowany apartament dwupoziomowy w Karpaczu - idealny zarówno jako baza wypadowa w Karkonosze,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł58,60 m² 8 515,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= nieruchomość dostępna wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości = Wyjątkowa Okazja! Przestronne Mieszkanie z Balkonem i Piwnicami w Centrum Karpacza! Biuro Nieruchomości Aplauz.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł65,74 m² 12 093,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 3 pokojowy z tarasem oraz wyjściem na zieleń, położony w sąsiedztwie wyciągu narciarskiego Karpatka. Mieszkanie jest bardzo zadbane, urządzone ze smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 640 zł58,70 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,20 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie idealne na wynajem lub jako baza wypadowa. Jeśli szukasz dużego mieszkania w Karpaczu, to właśnie je znalazłeś, ten 3 pokojowy lokal położony jest w ocieplonym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł62,07 m² 8 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie 62,07 m2 w Karpaczu z niezależnym wejściem! Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu ładne, mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 62 ,07m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 870 zł64,20 m² 17 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,16 m² 11 985,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy apartament 3 pokojowy położony w Karpaczu w kameralnym kompleksie z ochroną w budynku jedynie z 2 lokalami. Funkcjonalny układ, jasna strefa dzienna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Karpacz,dolnośląskie

480 000 zł62,20 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe położone na IV piętrze bloku w Karpaczu. Na powierzchnię 62,20 m2 składa się : -salon z wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

740 000 zł127,50 m² 5 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 128m2 w Karpaczu! dwupoziomowe: suterena oraz parter budynku budynek postawiony jest na górce, wchodząc z parteru jesteśmy na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,01 m² 9 074,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Mieszkanie na sprzedaż - Karpacz | Widok na góry | Gotowe pod wynajem Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w Karpaczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

899 000 zł64,40 m² 13 959,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż atrakcyjny apartament, lokal inwestycyjny o powierzchni 64,40 m2 usytuowany na parterze zabytkowego budynku w centrum górnego Karpacza. Apartament jasny, przestronny i ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

693 000 zł76,28 m² 9 084,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu trzypokojowego ( jest to lokal mieszkalny ) położony w kilkulokalowym budynek z apartamentami o atrakcyjnej Karkonoskiej architekturze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł88 m² 7 670,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament dwupoziomowy w Karpaczu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, dwupoziomowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwa apartamenty w cenie jednego w Karpaczu wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż dwa apartamenty w Karpaczu, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

816 000 zł73,90 m² 11 041,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na deptaku w Karpaczu - po remoncie! Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,09 m2, położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł54,82 m² 12 568,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w centrum Karpaczu w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal dwupoziomowy położony jest na II piętrze budynku od strony południowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł61,25 m² 16 163,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowy komfortowy apartament W centrum Oferuję Państwu do zakupu 3-pokojowy apartament położony na II piętrze budynku z 2018 roku położonego w centrum miasta. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

430 000 zł69,70 m² 6 169,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone w domu kilkurodzinnym w Karpaczu. Na podaną w ogłoszeniu cenę składają się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 561 zł56,41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. Sprzedajemy ponad 120 inwestycji we Wrocławiu i okolicy. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Umeblowane i wyposażone mieszkanie w cichej okolicy Karpacza. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

406 404 zł52,77 m² 7 701,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu. Inwestycja w trakcie realizacji w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal położony jest na II piętrze budynku od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

860 000 zł54,67 m² 15 730,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,67 m , położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku, w spokojnej i rozwijającej się części Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł51 m² 16 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecamy Państwa uwadze wyjątkową nieruchomość - 3'pokojowy apartament, w nowoczesnym budynku w stylu alpejskim, przy ul. Skalnej w Karpaczu. Mieszkanie o powierzchni ok. 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania śliczny, dwupoziomowy apartament z pięknym widokiem na góry, zlokalizowany w Karpaczu. Apartament obecnie służy jako inwestycja (najem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Karpacz,dolnośląskie

595 000 zł78,30 m² 7 598,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Dwa zarabiające apartamenty na sprzedaż. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 78,30 m2, które zostało przerobione na dwa oddzielne apartamenty pod wynajem krótkoterminowy. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu rewelacyjny apartament w Karpaczu - okolice hotelu Gołębiowskiego. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2014r, bardzo zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości ma do zaoferowania Państwu rewelacyjny apartament w Karpaczu! Powierzchnia 73m2. Nieruchomość znajduje się w dobrze utrzymanym budynku z przestronnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,60 m² 10 221,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania nieruchomość w Karpaczu - blisko centrum, z widokiem na góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,60 m2 składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł45 m² 8 886,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z widokiem na Śnieżkę Karpacz | 45 m | Do kapitalnego remontu Biuro Nieruchomości Mały Domek poleca wyjątkową ofertę mieszkania w stylowym budynku, położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

500 813 zł56 m² 8 943,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w kilku lokalowym apartamentowcu. Lokal dwupoziomowy położony jest na II piętrze budynku od strony południowej. Powierzchnia apartamentu 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł62 m² 11 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Płóczki,Karpacz

499 000 zł59 m² 8 515,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Karpacz-apartament lokal mieszkalny Oferuję Państwu do zakupu 3-pokojowy apartament -lokal mieszkalny-położony na II pietrze kilkuletniego budynku w Karpaczu. Apartament oferuje 2 sypialnie, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpacz

Płóczki,Karpacz

649 000 zł50 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij