dowolna

Domy na sprzedaż Karpacz - Oferty sprzedaży domów

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

850 000 zł320 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:957 m²

Oferuje do sprzedania dwurodzinny dom w podziale pionowym w bliskiej okolicy Karpacza. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 957 m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 300 000 zł600 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom z pokojami do wynajęcia w Karpaczu. W budynku znajduje się 19 pokoi w tym pokój kominkowy oraz 2- pokojowe mieszkanie, jadalnia wspólna kuchnia. W każdym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 359 000 zł387 m² 3 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:894 m²

Polecam na sprzedaż świetnie prosperujący pensjonat znajdujący się w cichej i malowniczej części Karpacza z pięknym widokiem na Śnieżkę. Dom o wielkim potencjalne inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

398 148 zł72 m² 5 529,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Inwestycja na końcowym etapie budowy zostały dwa wolne domki. Szanowni klienci wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom proponujemy ofertę domów apartamentowych na sprzedaż w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

398 148 zł72 m² 5 529,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

820 000 zł303 m² 2 706,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania pensjonat-dom z pokojami do wynajmu w centrum Karpacza blisko wyciągu w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu atrakcje turystyczne miasta , szlaki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

850 000 zł433 m² 1 963,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:868 m²

Atrakcyjnie położony dom z widokiem na Śnieżkę, w obrębie dużych kompleksów hotelowych z atrakcyjnym dojazdem, w cichej spokojnej okolicy. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

890 000 zł252 m² 3 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom położony w sercu Karkonoszy w Karpaczu.Dom wybudowany w 1996 roku z wysokiej klasy materiałów-cegła eckermann,ocieplony,dach z miedzi,rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

850 000 zł305 m² 2 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:922 m²

Do sprzedania dom wolno stojący w Karpaczu na Osiedlu Skalnym, dobra lokalizacja. Dom do remonty, podpiwniczony , wszystkie media, ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny. Piwnica: dwa pokoje , kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Wilcza Poręba,Karpacz

800 000 zł922 m² 867,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:922 m²

Atrakcyjny dom w bardzo dobrej lokalizacji. Operat szacunkowy 940 tys zł. Cena okazja do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 700 000 zł420 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 058 m²

Do sprzedaży najbardziej atrakcyjna rezydencja w doskonałej lokalizacji w Karpaczu, pięknie wyremontowana, przywrócone też niektóre elementy dawnej architektury, między innymi konstrukcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

400 000 zł133 m² 3 000,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu budynek w zabudowie szeregowej o pow.133,30 m2 na os.Skalnym w Karpaczu. Parter : niezależne wejście ,przedpokój ,salon ok.30m2 ( z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 600 000 zł932 m² 2 791,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Obiekt Hotelowo-Restauracyjny bliskie okolice Karpacza. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1546 m2. Obiekt o zwartej bryle w kształcie prostokąta z czterospadowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

890 000 zł386 m² 2 305,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Pilnie sprzedam (lub zamienię na mieszkanie we Wrocławiu) niewielki pensjonat w Karpaczu, położony w cichym, zalesionym terenie na Osiedlu Skalnym, w pobliżu szlaków turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w Karpaczu położony w spokojnej malowniczej części miasta, na parterze budynku znajduje niezależne mieszkanie urządzone w stylu retro w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

1 300 000 zł256 m² 5 078,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

Dom wolnostojący , 2 piętrowy, wybudowany w 2008 roku z cegły. Działka w kształcie prostokąta ogrodzona kutym płotem metalowym. Całość wkomponowana w krajobraz z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 150 000 zł380 m² 3 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Do sprzedaży rezydencja położona w Karkonoszach w bliskich okolicach Karpacza na wzgórzu 8 km od Karpacza.Dom duzy,położony na rozłożystej, ładnie zagospodarowanej działce- dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

335 000 zł120 m² 2 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Oferuje do sprzedania dom w podziale pionowym w bliskiej okolicy Karpacza. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 480 m2. Oferowany budynek o powierzchni użytkowej ok 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

8 860 000 zł933 m² 9 496,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

***nowoczesny pensjonat -karpacz *** Nowy obiekt w Karpaczu wykończony w standardzie hotelowym - zamki na karty. Obiekt posiada 3 kondygnacje. Piwnica: pomieszczenie na Spa, pokój zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

655 000 zł160 m² 4 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Oferuje do sprzedania wolnostojący dom w bliskie okolicy Karpacza. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 1037 m2 z pięknym widokiem na pasmo Karkonoszy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

520 000 zł168 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Okazja! Wolnostojący dom z wyposażeniem w cenie! *kupujący nie płaci prowizji* Pięknie położony dom dwurodzinny, znajdujący się na zadbanej działce z bujną murawą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł208 m² 2 650,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Blizniak na obrzeżach karpacza Oferuję Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej położony na bardzo widokowej i niezwykle słonecznej działce o pow.500m2. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Karpacz nowy dom Z widokiem na góry Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom położony na obrzeżach Karpacza. Dom o pow. 180m2 położony na działce o pow. 1060m2. Parter domu oferuje; hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

720 000 zł260 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam na prezentacje domu w Karpaczu, posadowionego na działce 1250 m2. Dom składa się z 8 pokoi, 3 kuchni, 8 łazienek. Nieruchomość podpiwniczona, ogrzewanie podłogowe- gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

740 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferuję do sprzedaży dom w centrum Karpacza. Budynek trzykondygnacyjny w całości podpiwniczony Parter oferuje : przedsionek , hol , kuchnia dla gości, pokój z antresolą , wc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 449 000 zł387 m² 3 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:894 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 490 000 zł350 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 276 m²

Karpacz! Do sprzedania piękna, przedwojenna willa na działce o pow. 2278m. Willa jest po generalnym remoncie z zastosowaniem najwyzszej klasy materiałów. Media miejskie (ogrzewanie własne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

350 000 zł90 m² 3 867,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Blizniak na obrzeżach karpacza Oferuję Państwu do sprzedaży dom w zabudowie bliżniaczej położony na bardzo widokowej i niezwykle słonecznej działce o pow. 500m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

679 000 zł260 m² 2 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

550 000 zł132 m² 4 172,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

990 000 zł297 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży bardzo zadbany dom w atrakcyjnej dzielnicy Karpacza. Dom posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce, ogród położony w zacisznym miejscu od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

740 000 zł365 m² 2 027,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący Dom, tzn. elegancka, duża Willa położona nad rzeką Łomnicą z malowniczym wodospadem w otoczeniu pięknej natury i letnich basenów kąpielowych zaledwie 15 min. od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

679 000 zł260 m² 2 611,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

649 000 zł231 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Karpacz na osiedlu Skalnym. Nieruchomość posadowiona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 614 m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni klienci wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom proponujemy ofertę domów apartamentowych na sprzedaż w miejscowości Karpacz. Duży apartament czy może mały domek na kameralnym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

660 000 zł260 m² 2 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:611 m²

Dom, mały pensjonat Z pokojami do wynajęcia Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący położony w Karpaczu, ogrodzony z parkingiem na 6 aut. Budynek jest przystosowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

748 000 zł260 m² 2 876,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferuję do sprzedania dom położony w turystycznej miejscowości jaką jest Karpacz. Nieruchomość posadowiona na działce o powierzchni 611 m2 (działka w użytkowaniu wieczystym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 549 000 zł387 m² 4 003 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:894 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 600 000 zł387 m² 4 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:894 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 490 000 zł350 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 270 m²

Na sprzedaż piękna willa znajdująca się blisko centrum Karpacza. Dom przeszedł kapitalny remont ok. 3 lata temu. Powierzchnia całkowita 350 m2, użytkowa ok. 260m2 i położony jest na działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij