Dom Karpacz
Karpacz, dolnośląskie
- 590 000 zł
- 94 m²
- 6 276,60 zł/m²
Adam Chojnacki
Skontaktuj się
Dom Karpacz
Karpacz, dolnośląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Dom Karpacz
Zaktualizowane: 11 maja 2026
590 000 zł 94 m² 6 276,60 zł/m²
dom wolnostojący
4
500 m²
-
2025
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
500 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2025Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mały dom na sprzedaż
- Cena: 590 000 zł (6 276,60 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 94 m² (95 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: surowy zamknięty (dom pod klucz)
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
- materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka cementowa
- okna: plastikowe
- Działka: 500 m²
- kształt: prostokąt
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem
- Media: prąd, gaz, siła, kanalizacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
- Źródło: biuro nieruchomości: GOLD HOUSE NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 134400732
Lokalizacja
- Adres: Karpacz, karkonoski, dolnośląskie
- Otoczenie: obrzeża miasta, góry, las
- W pobliżu: przystanek autobusowy, park
Opis nieruchomości
Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 95 m2 położony w Mysłakowicach zaledwie kilka kilometrów od Karpacza w pobliżu atrakcji turystycznych i rekreacyjnych regionu z widokiem na pasmo Karkonoszy ,Śnieżkę . Budynek jest zaprojektowany tak że można wyodrębnić dwa niezależne lokale mieszkalne lub apartamenty .
Dobra inwestycja pod wynajem lub do stałego zamieszkania . (...)
514 209...
514 209 936